האקתון החינוך הראשון של מכללת הרצוג 2018

מקום שני

דני אייברס

עמנואל טביאנה

שאר ישוב מרום

אליהו פלדמן

ערן רוטשטיין

דעטקסט

סביבה להבנה, עיבוד, והוראת טקסטים בכיתה ומחוצה לה.

מהמילה ועד כלל הטקסט

מקום ראשון

אורטל ישראלי

מיכל סבג

מאיר סטרמן

אייל רדמי

משה הכהן

פוש לבגרות

פיתוח כלי חברתי לחזרה, שימור ושיפור לקראת בחינות הבגרות בתנ”ך

.

אלינה פוזין

יעקב רוזנווסר

בת ציון שרגאי

מנורת הזמן

מיזם שמטרתו להנגיש ולעודד זהות יהודית בסביבה עתירת טכנולוגיה

דב רוטשטיין

ציפי רוטשטיין

אפרים שרם

חננאל תורג’מן

שושן צחור

פיתוח אפליקציה שתנגיש את הלכות טהרת המשפחה לדור הצעיר באמצעים חדשניים

שלומי איינהורן

דובי הולץ

יהודה רוזנבאום

עובדיה רוזנצוייג

קוהל”ת: קהילות לומדות תנ”ך

פיתוח פלטפורמה בה קהילת לומדי תנך תפתח יחד קורסים מקוונים רבי משתתפים

מנטורים חיצוניים

אלי המבורגר – עמותת סנונית, אתר גלים

אתי רוזן – מפקחת תקשוב מנח”י, משרד החינוך, אגף טכנולוגיות מידע

ג’יי הורוויץ – מרכז תחום מחשוב ותקשוב – פורום ראשי מחשוב ותקשוב של המכללות, מכון מופ”ת

דברת אוסטרוף ביטון – מעצבת גרפית

יאיר פרבי – מנהל האקדמיה לתקשוב, מדריך ומרצה בתחומי שימושי מחשב, חדשנות, הערכה חלופית וגלישה בטוחה

מיכל קוטנר – מעצבת גרפית

עירית מרחב – מנהלת פדגוגית, ביתא מחנכים

קירל סלאווקין – מנכ”ל ומייסד חברת Annoto

ראובן ורבר – מנהל קורס מידענות מתוקשבת, מנהל פורטל חינוך יהודי של מכון מופ”ת / ממובילי תכנית הלימודים הבית ספרית הייחודית להקניית אוריינות מידע, אולפנת נווה חנה

רותי סלומון – ראש צוות פדגוגיה, מו”פ לטכנולוגיה ולחדשנות בחינוך, מכון מופ”ת

מנטורים מהמכללה

ד”ר אביחי קלרמן – ראש החוג לחינוך, סגן הרקטור

אברהם רוס – מרצה לאנגלית

ד”ר אחינעם יעקבס – מנהלת פרויקט גלישת רוח במשרד החינוך, מרכזת תכניות ‘לפני ולפנים’ ו’הדר’

אלי אטיה – לב לדעת

אסתר כהן – מרצה בחוג למדעים

ד”ר גלעד פילוסוף – מרצה בחוג למדעים

חביבה שפטר – מרצה לתנ”ך במת”ן, מנחת השתלמויות ‘לב לדעת’ בבתי ספר במעלה אדומים, השתלמות מקוונת וכותבת מערכים לאתר לב לדעת.

ד”ר חוי ששון – מרכזת תחום חינוך

יהודה ארונסון – גיוס משאבים

ענת בזק – מחנכת באולפנת “חורב” בירושלים, מורה לתנ”ך והיסטוריה, מדריכה בית ספרית במנח”י ומנחת השתלמויות ב”לב לדעת”

ציפי קלר – מרצה לחינוך ותקשורת, מנהלת הספריות

רחל קרופל – יעוץ פדגוגי טכנולוגי לקורסים

שירה רוזנברג – ראש החוג לחינוך מיוחד

שרית כהן

תמר שורץ – מלמדת ומלווה במכללות בתחומים של למידה משמעותית והערכה חלופית

משתתפים

סטודנטים מהמכללה

סטודנטים מממכללת שאנן

סטודנטים ממכללת בית וגן

תלמידים בישיבת מעלה אדומים

בוגרי המכללה

בוגרי מכללת ליפשיץ

מורים מפתח תקווה, ראשון לציון, נצרת עילית, יפו ואיתמר

אנשי תוכן וטכנולוגיה תחומים שונים ומחברות שונות במשק:

  • מהנדס מחשבים
  • בעלי חברות פיתוח
  • מערכות מידע
  • פרסום
  • יזמות